Świat

Egzotyczne miejsca na Ziemi, które warto odwiedzić

IndonezjaWyruszając w podróż, każdy pragnie odkryć miejsca, które są poza codziennym zasięgiem. Zwiedzanie nietypowych miejsc oraz poznawanie ich historii, kultury i ludzi to jedna z najciekawszych form wypoczynku. Otwieranie się na nowe doświadczenia jest niezwykle ważne dla naszego rozwoju i samopoczucia - tym bardziej, jeśli mamy okazje do odwiedzenia niesamowitych egzotycznych miejsc na całym świecie. Dzisiaj przedstawimy Ci kilka z nich, które na pewno warto odwiedzić!

Więcej…

 

Półwysep Jukatan i jego kurorty

Czy kojarzony z pustynną scenerią Meksyk może być krajem idealnym dla miłośników sportów wodnych i nurkowania? Oczywiście! Wystarczy tylko wybrać się na Jukatan - półwysep kuszący pięknym wybrzeżem Morza Karaibskiego oraz spokojniejszymi plażami leżącymi nad Zatoką Meksykańską. W których z nadmorskich miejscowości leżących na półwyspie Jukatan można najlepiej wypocząć?

Więcej…

   

Ciekawe i piękne miejsca do odwiedzenia w Azji

AzjaAzja jest jednym z najbardziej fascynujących i ekscytujących kontynentów na świecie. Jest to kontynent, który oferuje wiele pięknych miejsc do odwiedzenia. Można tu zobaczyć wszystko, od starożytnych zabytków do nowoczesnych miast, a także odwiedzić wspaniałe plaże i góry.

Więcej…

 

Korea Południowa - fakty, ciekawostki, zwyczaje

Korea PołudniowaKorea Południowa jest bardzo ciekawym krajem, którego kultura znacząco różni się od kultury Europy czy Ameryki. Dotyczy to stylu życia, przepisów, prawa i zwyczajów. Co warto wiedzieć o Korei Południowej?

Więcej…

   

Atrakcje Tunezji - Carthage, Sidi Bou Said, Medyna, Djerba, Sousse i inne

TunezjaTunezja to kraj pełen piękna i historii. Znajdziemy tam wiele pięknych miejsc takich jak wspaniałe plaże, ale także piękne zabytki, wspaniałe parki i wiele innych atrakcji turystycznych. Oto dziesięć najpiękniejszych miejsc w Tunezji, które warto odwiedzić.

Więcej…

 

Boliwia - co zobaczyć, by jak najlepiej wykorzystać wyjazd?

BoliwiaBoliwia jest krajem, który nie znajduje się wysoko w rankingach najpopularniejszych państw Ameryki Południowej wśród turystów. Zwykle częściej wybierane jest Peru lub Chile, ale wbrew pozorom ma ona bardzo dużo do zaoferowania odwiedzającym. W szczególności w kontekście cudów natury oraz terenów cennych przyrodniczo.

Więcej…