Poradnik turysty

Wypoczynek nad Morzem Śródziemnym

Wypoczynek nad Morzem ŚródziemnymWakacje nad Morzem Śródziemnym. Bałtyk jest dość chłodnym morzem, a wiele osób marzy o tym, aby swój urlop spędzić nad przyjemnym, ciepłym morzem, na piaszczystej plaży. W takim razie warto pomyśleć o wyprawie na południe. Nad basenem Morza Śródziemnego nasi rodacy bawią się już od wielu sezonów.

Więcej…

 

Jak przygotować się na podróż do Egiptu i co zabrać?

EgiptPodróż do Egiptu to marznie wielu osób. Nie ma w tym nic dziwnego - jest to egzotyczne państwo, gdzie można nie tylko wypocząć, ale również zwiedzić wiele interesujących miejsc. Plusem są również korzystne ceny. Pobyt w wysokiej klasy kurorcie wcale nie musi kosztować majątku. Należy również podkreślić, że wakacje zorganizowane przez biuro podróży są w pełni bezpieczne. Turyści mogą liczyć na profesjonalną opiekę, dzięki czemu urlop będzie beztroski i odprężający. Egipt przygotowania do podróży warto rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszystko po to, aby wyjazd był w stu procentach udany.

Więcej…

   

Autokar autokarowi nierówny - kategoryzacja autobusów wycieczkowych

AutokarKomfort podróży zależny jest od wielu czynników, m.in. od tego, czy w autokarze zamontowane są wygodne siedzenia, czy pozostawiono wystarczająco dużo miejsca na nogi pasażerów, czy fotele się rozkładają i rozsuwają itp.

Więcej…

 

Swap housing - zamiana domów na wakacje

Swap housingW obecnych czasach istnienia tak wielu możliwości podróżowania dzięki internetowi nie dziwi poszukiwanie coraz to nowszych sposobów na tanie wakacje.

Jednym z nich staje się coraz popularniejsza wymiana domów - swap housing. Na czym polega? Jakie są jej zalety, a jakie ze sobą niesie zagrożenia?

Więcej…